„DWUJĘZYCZNY PRZEDSZKOLAK” W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ W KROŚNIE

W ramach realizacji programu „Powszechnej dwujęzyczności w podkarpackich przedszkolach” dzieci z grupy „Leśne Duszki” odwiedziły Bibliotekę Pedagogiczną w Krośnie. Podczas zajęć edukacyjnych przedszkolaki poznały historię druku, rodzaje książek, dowiedziały sie kim jest autor oraz ilustrator książek, z zaciekawieniem wysłuchały opowiadań czytanych przez pracowników biblioteki. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie pomieszczeń, w których gromadzone są księgozbiory. Ponadto dzieci wystąpiły w przedstawieniu w języku angielskim „We are going to the zoo” prezentując zdobyte umiejętności w ramach programu „Dwujęzyczny przedszkolak”, którego partnerem na terenie powiatu krośnieńskiego jest Biblioteka Pedagogiczna w Krośnie. Na pamiątkę wizyty przedszkolaki otrzymały od wicedyrektor biblioteki pani Romualdy Wojnar upominki. Dziękujemy za zaproszenie oraz cenną lekcję biblioteczną.

Fotorelacja z wizyty: http://www.pm5.krosno.pl/wydarzenie-przedszkolne/nggallery/galeria/dwujezyczny-przedszkolak-w-bibliotece-pedagogicznej