ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2023

Dnia 10.11.2023 r. w  przedszkolu obchodziliśmy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się na uroczystym apelu. Dzieci zaprezentowały patriotyczne wiersze i piosenki. Tym samym słowem i piosenką oddali szacunek symbolom narodowym oraz miłości do Ojczyzny. Tego dnia również wzięliśmy udział w akcji ,,Szkoła do hymnu“. Dokładnie o godz. 11:11 wspólnie odśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego” przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski, które w ten sposób uczciły rocznicę odzyskania Niepodległości.

Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków.