MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ ” ŚPIEWAMY O OJCZYŹNIE”

Przedszkole Miejskie Nr 5 w Krośnie po raz drugi było organizatorem Międzyprzedszkolnego Przeglądu Piosenki Patriotycznej ” Śpiewamy o Ojczyźnie”, którego celem była m.in. popularyzacja piosenek patriotycznych, rozwijanie umiejętności wokalnych i wrażliwości artystycznej oraz rozbudzanie uczuć patriotycznych wśród najmłodszych. W Przeglądzie wzięły udział dzieci reprezentujące: PM Nr 1 w Krośnie, PM Nr 2 w Krośnie, PM Nr 8 w Krośnie, PM Nr 11 w Krośnie, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa oraz PM Nr 5 w Krośnie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu. Składamy również serdeczne podziękowania nauczycielom za trud włożony w przygotowanie , dobór repertuaru oraz oryginalność.