KONKURS NA „NAJŁADNIEJSZĄ PACZKĘ ŚWIĄTECZNĄ”

Szanowni Rodzice!

Nasze Przedszkole bierze udział w konkursie na „Najładniejszą paczkę świąteczną” zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Buczek Meble, we współpracy z Urzędem Miasta Krosno w ramach kontynuacji corocznego konkursu na najładniejszą dekorację choinkową dla krośnieńskich przedszkolaków. Ozdobione przez przedszkolaków pudełko zostanie zaprezentowane na profilu facebookowym Buczek Mocne Meble, gdzie będzie oceniane za pomocą „ lajkowania” do 4 stycznia 2021 r. Przedszkole, które zdobędzie największą liczbę „lajków” zostanie nagrodzone indywidualnym projektem mebli wg swoich potrzeb o wartości 1000 zł. Bardzo gorąco zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konkursie poprzez stronę na profilu facebookowym Buczek Mocne Meble.

Dziękujemy za udział w konkursie!