MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Święty Mikołaj odwiedza dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 4 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gościa,  dzieci z wielkim zainteresowaniem nadsłuchiwały dźwięków dzwoneczków, które zwiastowały jego przybycie. Przedszkolaki wysłuchały opowieści o Mikołaju, a także o przygodach jego reniferów podczas tegorocznej podróży. Wspaniały Gość zachęcał także dzieci do tego, by były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Oprócz worka pełnego prezentów, Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione.. Za wspaniałe prezenty odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i własnoręcznie przygotowanymi portretami Mikołaja. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Fotorelacja z odwiedzin Mikołaja znajduje się w galerii.