Konkurs plastyczny „Jesienny spacer”

W październiku 2021 r. w naszym przedszkolu zorganizowano konkurs plastyczny pt. „Jesienny spacer”. Głównym założeniem konkursu było rozwijanie twórczości plastycznej poprzez rodzinne wykonanie pracy plastycznej o tematyce jesiennej. Konkurs  skierowany był do dzieci  w wieku od 3 do 6 lat. Prace zostały wyeksponowane na wystawie
w holu przedszkola. W dniach 25.10.2021- 27.10.2021r.  w przedszkolu  odbywało się głosowanie przedszkolaków na najpiękniejsze prace. Każdy przedszkolak otrzymał kartę do głosowania i z pomocą wychowawcy oddał swój głos, wrzucając wypełnioną kartę do urny. Prace, które otrzymały największą ilość głosów zdobyły wyróżnienie.
Rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem nagród miało miejsce 29.10.2021r.

W kategorii 3-4 latków wyróżnienie otrzymali:
Stefan M.
Gloria B.
Maria G.

W kategorii 5-6 latków wyróżnienie otrzymali:

Jagoda T.
Diana G.
 Nikodem K.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, kolorowanki oraz słodkie upominki. Osoby wyróżnione otrzymały dyplomy oraz prezenty.

Wyróżnione prace można obejrzeć w zakładce „Galeria”