„Pola Nadziei”

Szanowni rodzice pragniemy poinformować, że jak co roku, nasze przedszkole wspiera akcję „Pola Nadziei” organizowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum. Pomimo panującej obecnie sytuacji podjęto decyzję o organizacji w tym roku „XII Krośnieńskich Pól Nadziei”. Zwracamy się do Was Szanowni Rodzice, aby w miarę możliwości wesprzeć ten szczytny cel. Oprócz zbiorki stacjonarnej, która będzie odbywać się w naszym przedszkolu od poniedziałku 22.03.2021r. do Świąt Wielkanocnych, zachęcamy do włączania się w akcję poprzez przekazanie 1% w rozliczeniu podatkowym oraz dokonywania wpłat na tzw. wirtualnego „ e-żonkila”. W naszej placówce będą rozdawane kalendarzyki z nr. KRS oraz numerem konta, na które można dokonać wpłatę. Numery kont znajdują się również na plakatach umieszczonych w naszej placówce oraz na stronie internetowej przedszkola. Prosimy w imieniu Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum o wsparcie akcji. Każdy datek jest ważny, pomoże on w poprawie jakości życia chorych, znajdujących się pod opieką hospicjum i funkcjonowaniu placówki. Z góry bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie.